ویزای توریستی کانادا

Canadian Tourist Visa

تشکیل پرونده جهت دریافت مجوز تحصیل:

بسیاری از دانشجویان سراسر دنیا، علاقه مند به ادامه تحصیل در کشور کانادا هستند.  دارا بودن محیط صمیمی ،امکان رشد و همچنین دریافت مدارک معتبر بین المللی از عوامل تاثیرگذار جهت جلب توجه متقاضین، به کشور کانادا می باشد.

بدین منظور، جمع آوری و ارایه ی مدارک مورد نیاز و همچنین زمانبر بودن فرآیند بررسی پرونده نیز می بایست مورد توجه متقاضیان علاقه مند قرارگیرد.

“مراحل دریافت مجوز ادامه ی تحصیل در کشور کانادا”

 1. دریافت تاییدیه ی ادامه ی تحصیل از سوی سازمان مهاجرت این کشور برای دوره های آموزشی تمام وقت. لازم به ذکر است دوره های آموزشی 6 ماهه و موقت نیازی به دریافت مجوز تحصیلی ندارند.
 2. داشتن گذرنامه ی معتبر از سوی کشور مبدا
 3. دریافت ویزا جهت ورود به کشور کانادا (درصورت لزوم)
 4. و متقاضیانی که علاقه مند به ادامه ی تحصیل در ایالت کبک هستند؛ می بایست مراحل و مدارک نسبتا بیشتر و طولانی تری را نسبت به سایرین تکمیل نمایند.
 5. از همین رو، متقاضی ابتدا ملزم به دریافت نامه ی پذیرش از سوی موسسه ی آموزشی نیز می باشد.

و اما بدانید از مراحلی که پس از ارایه ی مدارک شما به سازمان مهاجرت کانادا سپری خواهد شد:

 • اولین و مهمترین مورد ،بررسی مدارک در زمینه ی میزان استطاعت مالی جهت هزینه های مرتبط با واحدهای درسی و زندگی در کانادا می باشد.
 • چنانچه همسر و فرزندان نیز همراه متقاضی باشند، میزان استطاعت مالی برای آنها هم مورد بررسی قرارخواهد گرفت.
 • همانطور که در بالا نیز شاره گردید، آن دسته از متقاضیانی که علاقه مند به ادامه تحصیل در دوره های موقت (6 ماهه یا کمتر) هستند نیازی به دریافت مجوز تحصیلی ندارند ولی جهت اقامتشان پس از دوره ی 6 ماهه می بایست درخواست مجدد ویزا نمایند.
 • آن دسته از داشنجویانی که دارای پیشنهاد کار از سوی موسسه ی آموزشی محل تحصیل خود باشند، نیازی به دریافت مجوز کاری ندارند.

“چگونه برای دریافت PR کارت، پس از اتمام تحصیلات اقدام نماییم”

مراحل دریافت PR (اقامت دایم)

 1. درطول مدت اقامت خود در کانادا، میزان تسلط خود را بر زبان انگلیسی و یا فرانسه تقویت نمایید.
 2. تجربه ی کاری کسب نمایید. پیشنهاد می شود به صورت داوطلبانه و یا در موسسه ی آموزشی محل تحصیل خود مشغول به کار شوید.
 3. به منظور دریافت اقامت دایمی (PR) از برنامه اکسپرس انتری استفاده نمایید.

چنانچه در هر یک از مراحل دریافت مجوز تحصیل خود نیاز به مشاوره دارید، با ما تماس بگیرید تا همگام با یکدیگر رو به جلو حرکت نماییم.

ما می توانیم در تسریع روند پرونده های مرتبط با دریافت مجوز تحصیلی به شما کمک نماییم!

رویایی ما با هزاران پرونده موفق در زمینه های ، حاکی از داشتن تجربه کافی جهت ارایه مدارک موردنیاز و تکمیل فرم های درخواستی می باشد.

به هیچ وجه نگران فیش های پرداختی ما نباشید، چرا که هدف ما کمک به مشتریان علاقه مند به مهاجرت به کشور کانادا می باشد. از همین رو با ارایه ی روش های پرداختی مختلف این مشکل را مشتریان به حداقل رسانده ایم.

اگر هنوز از چگونگی کامل بودن مدارک خود مطمین نیستید حتما قبل از ارسال به اداره مهاجرت به ما مراجعه نمایید تا در نهایت از بهترین نتیجه ممکن برخوردار شوید.

ارزیابی شرایط شما

با ما تماس بگیرید

دفتر تورنتو: 4169150050

شماره تهران:  85314277

The content on this web site is provided for general information purposes only and does not constitute legal or other professional advice or an opinion of any kind. Users of this web site are advised to seek specific legal advice by our office (or their own legal counsel) regarding any specific legal issues.