سابقه کاری

Federal Skilled Arranged Employment

این برنامه چیست و چه کسانی در این برنامه قرارمی گیرند؟

در واقع این برنامه برای متقاضیان برنامه های Skilled Worker که قصد دریافت اقامت دایم کشور کانادا را دارند در نظرگرفته شده است.

از مزایای این برنامه می توان به کوتاه بودن زمان فرآیند پرونده و آسان بودن آن اشاره نمود. همچنین تمامی مراحل توسط شرکتی که قصد استخدام کاندیدا را دارد مدیریت خواهد شد و از همین رو شانس پذیرش متقاضی را افزایش خواهد داد.

 

بدین منظور کارفرما بایستی دارای این شرایط  باشد:

  • ارایه ی پیشنهاد کاری به متقاضی و
  • درخواست تشکیل پرونده برای سازمان Labour Market Impact Assessment (LMIA)

 

از سوی دیگر، مشاغل پیشنهادی از سوی کارفرمایان باید دارای این ویژگی ها نیز باشند:

  • تمام وقت و دایمی باشد.
  • جزو یکی از گروه های مشاغل تخصصی، مدیریتی و یا تکنیکی باشد.
  • همچنین حقوق و مزایای پیشنهادی کارفرما می بایستی دارای شرایط مشابه افراد شهروند و یا دارای اقامت دایمی کانادا باشد.

کارفرمایان جهت جذب نیروی کار، می بایست درخواست خود را به سازمان Human Resources and Skills Development Canada ارایه نمایند تا این سازمان پس از بررسی میزان تعهد و درستی آگهی استخدام، یک نامه تاییدیه به کارفرمای مذکور ارایه نماید. به این فرآیند Positive Labour Market Impact Assessment (LMIA)

گفته می شود. در مرحله ی بعدی، کارفرما این نامه تاییدیه را به همراه پیشنهاد استخدام به متقاضی ارسال خواهد نمود.

در این مرحله متقاضی مجاز به  تقاضای دریافت اجازه ی کار نیز می باشد.

 

از سوی دیگر نیزمسولیت های کارفرما به شرح زیر می باشد:

  • کمک به متقاضی به منظور در الویت قرارگرفتن پرونده ی ایشان
  • حمایت از متقاضی جهت تسریع در روند پرونده
  • ارایه ی 10 امتیاز بیشتر به متقاضی در روند تصمیم گیری

 

حمایت از متقاضی به منظور حذف نیازمندی های مرتبط با مدارک مالی

شایان ذکر است متقاضی می بایست واجد شرایط تمامی موارد مدنظر کارفرما نیزباشد. از همین رو، سازمان HRSDC پرونده های متقاضیان را در 3 گروه A,B و O دسته بندی می نمایند.

چنانچه دارای پیشنهاد کاری از سوی کارفرمای کانادایی هستید، همین امروز با ما با تماس بگیرید تا از طریق این برنامه جهت دریافت PR (اقامت دایمی) شما اقدام نماییم.

نکته ی جالب توجه این برنامه ایسنت که می توانید تا زمان دریافت نهایی اقامت دایمی خود، در کشور کانادا به همراه داشتن اجازه ی کار اقامت داشته باشید.

درآخر نیز وکلای ما با داشتن سابقه ی درخشان و تسلط کافی در پرونده های Federal Skilled Arranged می توانند شما را در حصول پذیرش پرونده های اقامتیان یاری نمایند.

ما می توانیم در تسریع روند پرونده های مهاجرتی  Federal Skilled Arranged به شما کمک نماییم!

رویایی ما با هزاران پرونده موفق در این زمینه ، حاکی از داشتن تجربه کافی جهت ارایه مدارک موردنیاز و تکمیل فرم های درخواستی می باشد.

به هیچ وجه نگران فیش های پرداختی ما نباشید، چرا که هدف ما کمک به مشتریان علاقه مند به مهاجرت به کشور کانادا می باشد. از همین رو با ارایه ی روش های پرداختی مختلف این مشکل را مشتریان به حداقل رسانده ایم.

همچنین می توانید با خرید کیت های مفید Do it Yourself Immigration Kit

به گونه ی دیگری از مشاوره های ما بهره مند شوید.

اگر هنوز از چگونگی کامل بودن مدارک خود مطمین نیستید حتما قبل از ارسال به اداره مهاجرت به ما مراجعه نمایید تا در نهایت از بهترین نتیجه ممکن برخوردار شوید.

ارزیابی شرایط شما

با ما تماس بگیرید

دفتر تورنتو: 4169150050

شماره تهران:  85314277

The content on this web site is provided for general information purposes only and does not constitute legal or other professional advice or an opinion of any kind. Users of this web site are advised to seek specific legal advice by our office (or their own legal counsel) regarding any specific legal issues.