آذین وکیلی
عضو انجمن وکلا و پارالیگال های کانادا

 

درباره ما

مهاجرت به کشور کانادا و تصمیم گیری در این باره گام بزرگی برای کسانی است که رویای زندگی بهتر در کانادا را در سر می پرورانند، همچنین اطمینان از این امر که پروسه مهاجرتی بدون هیچ مشکل و با موفقیت طی خواهد شد از اهمیتی اساسی برای متقاضیان برخوردار است.

استخدام مشاور مهاجرتی متخصص و صالح می تواند نقش مهمی در رسیدن شما به این رویا و تسهیل ورودتان به زندگی جدید در کانادا ایفا کند. با استخدام مشاور مهاجرتی شما می توانید درصد قبولی پرونده مهاجرتی خود را توسط افسر اداره مهاجرت کانادا افزایش دهید. رد شدن پرونده عموما به دلیل اشتباهات رایجی است که متقاضیان در حین تهیه و تکمیل پرونده مهاجرتی خود مرتکب می شوند. علاوه بر این، قوانین مهاجرتی کانادا و تحقیق در این زمینه می تواند برای متقاضیان به موضوعی بسیار پیچیده تبدیل شود، خصوصا به این دلیل که بار اثبات واجد شرایط بودن و دارا بودن تمامی معیارهای لازم برای مهاجرت و کسب شهروندی کشور کانادا بر عهده خود متقاضی خواهد بود.

چنانچه قصد مهاجرت به کانادا برای اقامت دایم، اسپانسر کردن یکی از اعضای خانواده تان از خارج از کشور و یا تصمیم به اخذ اقامت موقت از طریق ویزای موقت کار، دانشجویی و توریستی را دارید، دفتر حقوقی و مهاجرتی ما می تواند در طول روند مهاجرت همراه شما بوده و پرونده مهاجرت کانادا شما را به کامل ترین وجه مورد نظر به مقامات سازمان مهاجرت کانادا ارسال نماید.

هدف اولیه و اصلی شرکت و تیم مهاجرتی رضا ناظر ارایه سرویس مهاجرتی در جهت کمک به پرونده مهاجرت شما و کسب اطمینان از این امر است که متقاضیان مهاجرت به کانادا موفق به اخذ ویزای اقامت دایم و یا موقت خواهند شد.

 رضا ناظر
عضو انجمن وکلا و پارالیگال های کانادا
عضو انجمن متخصصین مهاجرت

چشم انداز

امیدواریم بتوانیم با کمک به هموطنان عزیزمان در امر مهاجرت به کشور کانادا , شرایط خوب و مناسبی را جهت زندگی در این کشور زیبا و بالابردن سطح استاندارد زندگی برای خود و خانوادتان , اینده ای درخشان رقم بزنیم.

The content on this web site is provided for general information purposes only and does not constitute legal or other professional advice or an opinion of any kind. Users of this web site are advised to seek specific legal advice by our office (or their own legal counsel) regarding any specific legal issues.