مهاجرت تخصصی فدرال

بیشترین حجم مهاجران را کارگران ماهر تشکیل می دهند. پذیرش افراد متقاضی بر مبنای امتیاز بندی ویژه انجام می شود.طبق مقررات 6 فاکتور در کسب امتیاز متقاضی موثرند. این فاکتورها عبارتند از:

1 – تحصیلات ( حداکثر 25 امتیاز )
2 – توانایی زبان ( حداکثر 24 امتیاز )
3 – تجربه کاری ( حداکثر 21 امتیاز )
4 – سن ( حداکثر 10 امتیاز )
5 – کار از پیش ترتیب داده شده ( حداکثر 10 امتیاز )
6 – فاکتور وفق پذیری ( حداکثر 10 امتیاز )

توضیحات بیشتر در مورد نحوه امتیازبندی:

فاكتور 1- تحصيلات (حداكثر25 امتياز )
به مراتب تحصيلي كسب شده و همچنين سالهاي تحصيلي بصورت تمام وقت يا معادل آن امتيازي تعلق مي گيرد و براي كسب امتياز بايد هر دو معيار ذكر شده را در نظر گرفت .

ادامه مطلب: مهاجرت تخصصی فدرال

مهاجرت تخصصی به کبک

این برنامه مهاجرت یکی از جذاب ترین و ساده ترین برنامه های مهاجرت موجود در ایالت کبک و کل کشور کانادا برای متقاضیانی که آشنایی به زبان فرانسه دارند می باشد.

هیچ گونه شرطی از طرف ایالت Quebec برای متقاضیان انتخاب شده براساس این برنامه وجود نخواهد داشت و زمان بررسی و نهایتاً به نتیجه نهایی رسیدن پرونده متقاضیان کوتاه می باشد.

لذا اگر صاحب حرفه آزاد ثبت شده رسمی هستید و سرمایه هنگفتی ندارید ولی علاقه مند به ایجاد حرفه مشابه وادامه فعالیّت بازرگانی خود در ایالت کبک هستید فقط با یادگیری زبان فرانسه حداقل در سطح ابتدایی این برنامه مهاجرتی برای شما ایده آل خواهد بود.

ادامه مطلب: مهاجرت تخصصی به کبک

. Joomla Templates Free
Copyright © 2013- Reza Nazer and Azar Vakili Immigration and Legal Services. All Rights reserved.Designed by: AvrinDesign.com